Mládež

Mládežnícke víkendovky (15-30 rokov)

Naše mládež­nícke víken­dovky sú plné netra­dičných aktivít, hier, praktickej pomoci a služby, piesní a spozná­vania Božieho slova. Je to duchovné a telesné načer­panie pre každo­denný kolobeh života.

Dátum

19.4. – 21.4. 2024
aktívna víkendovka

6.9. – 8.9. 2024
s dorastom


Stavebný týždeň (vekovo neobmedzené)

Ak pocit z dobre vykonanej práce je pre Teba ten správny hnací motor, tak stavebný týždeň je pre Teba to pravé. Počas tohto týždňa prichádzajú pomocníci z rôznych kútov Slovenska, aby spoločne pomohli pri prerábke nášho centra. Takisto si navzájom pomáhame pri práci v dome, v záhrade a na dvore. Popri práci si nájdeme čas na výlet, zábavu a dobré rozhovory.
Okrem pracovania rukami je pre nás dôležité pracovať aj na svojom srdci. Chceme budovať a spevňovať svoje základy viery a tak sa nanovo vyzbrojiť do všedných dní. Preto sú počas tohto týždňa rána a večery venované krátkemu biblickému zamysleniu na stanovenú tému.

Dátum

14. – 20. júla 2024 (nedeľa – sobota)

Cena: dobrovoľný príspevok, ktorý si určíš sám.


Jazykový tábor (15-25 rokov)

Si mladý a zaujímaš sa o jazyky? Alebo bojuješ s nemčinou a rád by si sa pohol ďalej? Tak to skús u nás na jazykovom tábore. Mladí ľudia z Nemecka Ti počas tohto týždňa pomôžu rozviazať jazyk. Zažiješ kopec zábavy, zmeriaš si sily v rôznych súťažiach, naučíš sa nové piesne. Wir freuen uns auf Dich! Vlastne, tešíme sa na Teba.

Dátum

12. – 16. augusta 2024 (pondelok – piatok)


Zimný tábor (15-30 rokov)

Začať nový rok s ďalšími mládež­níkmi, zážitky v snehu, pekné chvíle na chate, otázky života vo svetle Biblie. Pridáš sa?

Dátum

28. december 2024 – 2. január 2025 (sobota – štvrtok)

Návrat hore